V&V consult
O firme
O poradenstve
Aké služby poskytujeme
Aké sú naše ceny
Kde nás nájdete
Kontakt
logo

Kde nás nájdete

V&V consult sa nachádza na 2.poschodí budovy Medical parku na Bernolákovej ul č. 14/A v Banskej Bystrici, mestská časť Radvaň. Sme ľahko dostupní MHD linkami č. 2, 3, 4, 5, 21, 22, 32, 41, 90 a 97 na zastávku Sládkovičova. Od zastávky pôjdete dole ul. Bernolákovou a oproti Novamed-u odbočíte po nej doprava a za budovou Amicomp-u vpravo je sivá budova Medical parku, kde sídlime na 2. poschodí vpravo. Prístup k nám je bezbarierový.

Autom sa k nám tiež ľahko dostanete:

  • Od Zvolena odbočíte z R1 pre vjazdom do B.Bystrice na Zvolenskú cestu a cez nadjazd nad R1 za semaforom doprava na ul.Bernolákovu, Medical Park je predposledná budova vľavo.
  • Od Brezna a Ružomberka smerom na Zvolen po R1 a odbočiť na exite Radvaň na Zvolenskú cestu doprava (pred nadjazdom) a za semaforom doprava na Bernolákovu ul, Medical Park je predposledná budova vľavo. Parkovanie je v tejto oblasti bezplatné.

Korešpondenčná adresa:
V&V Consult
Bernolákova 14/A
974 01 Banská Bystrica

mail: psychiatriavelicki@gmail.com

telefón:
048/4156036
0911 999 960
0905 831 909

Dôležité upozornenie:
Uvedené kontaktné možnosti slúžia pre záujemcov o poradenstvo len na objednanie sa a potvrdenie termínu poradenskej konzultácie.
Na našej internetovej stránke sú uvedené všetky dôležité informácie pre vaše rozhodnutie využiť, alebo nevyužiť naše poradenské služby.
Časové dôvody nám neumožňujú odpovedať na vaše prípadné otázky a poskytovať poradenstvo telefonicky, alebo korešpondenčne.

mapa

Trasa smerom zo Zvolena


Zväčšiť mapuTrasa smerom z Brezna